Spotkanie wigilijne w 0A

„Tobie, Mały Panie...”

Kolędami i pastorałkami oraz tekstem tradycyjnych JASEŁEK z postaciami Aniołków, Pasterza, Królów z dalekich krain, a przede wszystkim Maryi i Dzieciątka Jezus w małej kolebeczce, przedszkolaki z klasy przedszkolnej 0A wprowadziły w radosny nastrój Bożego Narodzenia. Dla maluchów była to okazja do poznawania tradycji i obyczajowości związanej ze świętami, a dla rodziców możliwości oglądania swoich pociech w rolach aktorów, śpiewaków, tancerzy. Każdy uczeń miał okazję zaprezentować swoje zdolności i talenty. Na radosne świętowanie rodziny zostały obdarowane Aniołami wykonanymi przez dzieci. Wraz z wychowawczynią Jadwigą Rzeszot życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2014 Roku!