Dzień Chłopaka w naszej szkole

1 października 2014 r. Samorząd Uczniowski zorganizował uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Przygotowania do tej imprezy trwały już od połowy września.

Część artystyczna, w wykonaniu uczennic klas IV – VI, bardzo rozbawiła szkolną widownię. Nie zabrakło wspólnego tańca i śpiewu. Śmiech i radosna atmosfera towarzyszyły konkursom, w jakich wzięli udział nasi panowie. Do konkurencji, z którymi się zmierzyli, należały: malowanie paznokci, rozpoznawanie smaków, zakładanie pończoch i przyszywanie guzików. Uczestnicy zmagań walczyli o tytuł „Super Chłopaka” i „Super Faceta”. Jury jednogłośnie przyznało tytuł „Super Chłopaka” wszystkim chłopcom biorącym udział w konkursach, zaś Pan Łukasz Popielnicki, „Ósmy cud świata”, Pan Artur Mochniej, „Super szybki” i Pan Karol Maksymiuk, „Szkolny Adonis”, zyskali miano „Super Facetów”. Na zakończenie tego wesołego dnia odbyła się dyskoteka.