Świat poezji dla dzieci

Zima tuż, tuż. Uczniowie wprowadzili nas w zimową scenerię i cudowny nastrój bożonarodzeniowy pięknem słowa naszych polskich poetów podczas II Konkursu Recytatorskiego, zorganizowanego w Szkole Podstawowej Nr 3. Naszą placówkę reprezentowało trzech uczniów: Marcin Wójtowicz, recytując wiersz Z. Kunstman pt. „Małej Dziecinie”, Krystian Jańczuk z wierszem pt. „Gwiazdka” Z. Trzaskowskiego i Brajan Władyszewski prezentując wiersz L. Krzemienieckiej pt. „Śnieżki”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze, rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie jak również promowanie talentu dzieci i młodzieży. Krystian zdobył I miejsce, natomiast Marcin i Brajan II miejsce. Życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów.