Spotkanie integracyjne

Integracyjne sobotnie spotkanie przyszłych adeptów nauki szkolnej odbyło się w atmosferze zabawy i humoru. 28 stycznia 2017 roku odwiedziły nas przedszkolaki wraz z rodzicami. W pierwszej części pani Kasia zaprosiła do zabaw z językiem angielskim. Następnie pan Artur i pani Ania zaproponowali wspólne zabawy i zajęcia ruchowe z cyklu „Galeria sportów śmiesznych”. Podczas wspólnych zabaw ruchowych wszyscy mieli możliwość bliższego poznania się. W następnej części spotkania odbyły się zajęcia cukierniczo – artystyczne z panią Edytą. Maluchy wraz z rodzicami świetnie bawiły się podczas ozdabiania ciasteczek karnawałowych. Kulminacją były zajęcia plastyczno – konstrukcyjne pani Ani. Zadaniem było wykonanie stworków na bazie szyszki z wykorzystaniem plasteliny i tworzywa przyrodniczego. Tutaj wspaniale rozkwitła wyobraźnia wszystkich i umiejętność współpracy rodzic – dziecko, co szczególnie należy podkreślić. Na zakończenie pani Aneta wspólnie z chętnymi dziećmi twistowała balony, powstały bardzo ciekawe kompozycje. Po tak wytężonej zabawie i pracy pani dyrektor Elżbieta Nowaczewska zaprosiła na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze.